x
sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri Sayfamıza Hoşgeldiniz.


Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın.

Firma Adı

:

Webee Istanbul İthalat İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi

Adres

:

Kültür mah. Nisbetiye cad. Akmerkez apt no 54 iç kapı no 8 Beşiktaş İstanbul

Telefon

:

0544 352 2626

E-posta

:

info@webi.com.tr

– Webi – World platformu

3 bölümden oluşmaktadır:

4 butonlu bir klavye, zengin bir oyun alanı ve korunmalı ebeveyn bölümü.

*Webi platformÇ Oyun oynarken üzerine tıklayın. 4 renkli butonlu sağlam bir plastik klavye,, *Webi2.0 keys

Dâhili olarak oluşturulmuştur ve kullanıcılar USB üzerinden web sitesinde oynar.

*Webi2.0 keyboard 

İnternet yalnızca klavyeyi bilgisayara (masaüstü veya dizüstü bilgisayar) bağlar.
“Oyun Alanı”, şirketin web sitesinde yalnızca kullanıcının eğitim içeriği dünyasına erişebileceği şekilde görüntülenir. Her kullanıcı, tüm içeriğin 20’den fazla evrimsel beceri oluşturmak için çalıştığı, yaşına özel entegre ve kişiselleştirilmiş bir oyun alanı ile karşılaşır.

Oyunlar bir eğitim metodolojisine dayanmaktadır. Çocuklara, deneyim hissini ve anlam çıkarmayı teşvik eder. Tüm oyunlar.

Called Webi
Bu sistem, çocuklara tam olarak hata yaptıkları yeri açıklar ve onları hataları üzerinde düşünmeye teşvik eder. Çocuğun her bir eylemi için, sistem tarafından, oyun boyunca çocuklara hata yaptıklarında öğrenmelerini ve tekrar denemelerini sağlayan olumlu teşvik verdiğiniz bir yanıt vardır. Webi Platform Arapça, İngilizce ve Rusça dilleri için tam destekle sunulmaktadır.

Oyunlarda geliştirilen bazı becerilerin listesini aşağıda bulabilirsiniz: kelime bilgisi, görsel tanıma, duyulanı anlama, dayanıklılık (azim), karakter tanıma, renk tanıma, hafıza, bağlantı kurma, topluluk duygusu yeteneği, tepki hızı, hacim kavramları, oran kavramları ve orantılılık, yetenek sorunlarını çözme, bir şeyleri düzeltme, dinleme, odaklanma, el-göz koordinasyonu, planlama ve yaratıcılık, mekânsal algı ve ikinci bir dil öğrenme temelinin geliştirilmesi.
 

Ebeveyn alanı:
Basit bir zaman çizgisi kullanarak zaman yolunu gösteren grafik bir ara yüzüdür. 
Sistem tarafından alınan veriler, farklı oyunlar (müzik oyunları, analitik oyunlar, yeniliği teşvik eden oyunlar vb.) arasındaki kullanıcı tercihlerini, ilerleme hızlarını, sistemin geliştirdiği çeşitli becerilerdeki zaman çizelgesi ile ilgili ilerlemeleri ve hangi alanlarda kullanıcıya meydan okunabileceği ve hangilerinin ayrılması gerektiği konusunda sistem uyarılarını gösterir.

Webi Premium:

Webi premium 50 sistemi, minik dâhilerinizin 20’den fazla farklı beceriyi öğrenmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olan bir eğitim oyunu içerir.
Bu sistem 1-6 yaş arası bir çocuk ya da iki çocuklu aileler için uygundur ve şekilleri, renkleri, harfleri, sayıları, hafızayı, problem çözmeyi ve daha pek çok beceriyi öğreten oyunları içerir.

 Webi Toys şirketi

Webi Toys 2010 yılında kuruldu. Şirket hedefini şöyle belirlemişti – çevrimiçi dünyayı 6-1 yaş arası çocuklar için yararlı olan eğitim araçlarına dönüştürmek. Bu hedefe ulaşmak için gerçekten çok çalıştı. Buna şirketin Webby World’de geliştirdiği platform denir.
Şu anda Avustralya, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde satılmaktadır. Yakında dünyanın diğer bölgelerine açılacak.

Geçen yıllar boyunca şirket, bir ila altı yaş arası çocukların yetkinliklerini ve becerilerini geliştiren bir eğitim oyunları dünyası oluşturdu. Sistem, dört renkli butonun yer aldığı bir eğitim metodolojisi kullanarak çalışmaktadır ve bu metodoloji erken çocukluk deneyimleri yararına eğitim danışmanlarıyla işbirliği içinde geliştirilmiş ve benimsenmiştir. 

Tüm oyunlar, çocukları izleyen ve oyunların geliştirdiği çeşitli becerilerdeki gelişim düzeylerini takip eden “analitik” düzene bağlı bir sisteme dayanmaktadır. Zaman içinde sistem, oyunun seviyesini kullanıcının ilerlemesine göre güncelleyecek ve gerektiğinde daha önce yeteneklerinin geliştirildiği oyunlarda kolaylaştırmanın yanı sıra çocuğa meydan okuyacaktır.

Sık Sorulan Sorular
 • Webi nedir ?

  Webi 1-6 yaşlar arası için, İnternet üzerinden eğitici bir oyun sistemidir.

  Webi klavyesi tüm diz üstü ve masa üstü bilgisayarlara USB bağlantı noktası aracılığı ile bağlanabilir ve Webi’nin oyun sitesindeki tüm oyunları ve içerikleri kontrol edebilir.

 • Webi hangi becerileri teşvik ediyor?

  Webi Çocuklarınızın Becerilerini Takip Ederek Geliştirir:

  Sayıları tanıma * Gizlenen nesneleri bulma * Kararlılık * Planlama * Oran kavramları * Sorumluluk * Ebat kavramları * Çözüm bulma * Görsel farkları ayırt etme * Kelime dağarcığı * Hafıza * Hesap kavramları * Adaptasyon * Dikkat * Renk tanıma * Konsantrasyon * Yaratıcılık * Duyarlılık / sosyal kabiliyet * El göz koordinasyonu * Harf tanımlama * dinleme kavrama * Matematiksel düşünme

 • Webi’de ilk kez nasıl oturum açabilirim?

  1. Webi’nin internet sayfasına girin www.webi-games.com
  2. 'Oyna'a tıklayın.
  3. Webi klavyenizin arkasındaki kodu oturum açma penceresinde girin.
  4. “Şartlar & Koşullar” ı onaylayın ve Kaydol’a tıklayın.
  5. Yeni hesabınızı oluşturmak için Webi size rehberlik edecek.
  6. Kimin(çocuğunuzun bilgileri) oynayacağını seçin.
  7. Webi klavyenizi USB bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayın.
  8. Hazırsınız! Webi ile çoğunuz hem oynasın hem de öğrensin
  • Hesabınızı oluşturduktan sonra, e-posta ve şifrenizle platforma giriş yaparak herhangi bir bilgisayardan Webi ile bağlantı kurabilir ve oynayabilirsiniz.
 • Hangi platformlarda Webi oynanabilir?

  Webi herhangi bir PC veya dizüstü bilgisayarda oynanabilir. Webi şu anda herhangi bir dokunmatik cihazı veya akıllı TV'yi desteklememektedir.

 • Webi farklı dillerde oynanabilir mi?

  Evet! "Oynat " ı tıklamadan önce oyun dilini seçebilirsiniz. Böylece çocuğunuza farklı diller öğretebilirsiniz. Ana sayfamızdaki bir düğmeyi tıklayarak diller arasında geçiş yapabilirsiniz.

 • Platforma birden fazla çocuk kaydedebilir miyim?

  Evet! Her bir platforma en fazla iki çocuğu kolayca kaydedebilirsiniz. 1-6 yaş arası ikiden fazla çocuğunuz varsa, platforma kaydolduktan sonra lütfen info@webi-games.com adresinden bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 • Klavye Aktivasyon kodum çalışmıyor. Ne yapabilirim? E-posta adresimi ve şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

  Lütfen info@webi.com.tr adresine klavyenizin arkasındaki kodu içeren bir e-posta gönderin, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 • E-posta adresimi ve şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

  Lütfen info@webi.com.tr adresine klavyenizin arkasındaki kodu içeren bir e-posta gönderin, ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

   

 • Ne zaman hesabıma girmeye çalışsam Flash güncelleme mesajı alıyorum. Ne yapabilirim?

  1)Adobe logosuna tıklayın 

  2) “Flash Çalıştır” bildirimi ile küçük bir iletişim kutusu açılacaktır.

  3)“İzin vere” tıklayın, oyunlar güncellenecektir.

  Adobe logosuna tıkladığınızda bir iletişim kutusu açılmazsa, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin

   1. Adres iletişim kutusundaki "eklenti engellendi" bildirimini tıklayın ve ardından "Yönet" i tıklayın
   2. Yeni bir pencere açılacak
   3. ON düğmesine tıklayarak flaşın çalışmasına izin verin.
   4. Lütfen “önce sor (önerilen)” seçeneğinin etkin olduğuna dikkat edin.
   5. Flash'ı çalıştırdıktan sonra ayarlar penceresini kapatın ve Webi’nin sitesine geri dönün
   6. Flash player masajı tekrar görünecektir.

  Adobe logosunun üstüne tıklayın –

   

  “Flash'ı Çalıştır” bildirimi ile küçük bir iletişim kutusu açılacaktır.

  “İzin vere” tıklayın ve oyunlar güncellenecektir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.