x
sadsad x
asdasd
Hakkımızda

Webi Hakkında

 

Webi eğlenerek öğretir, öğretirken eğlendirir. İçeriğinde okul öncesi her yaş grubu için birbirinden farklı oyunlar barındırır. Oyunların tümü okul ve ev ortamına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Çocuklara öğretilmek istenen her kavram/yetenek oyun yoluyla kolaylıkla verilir. Okul öncesi çocukların (1-6 Yaş) tüm gelişim alanlarını destekleyen nitelikli bir  öğretim aracıdır. Oyunların içeriği birbirinden farklı kavramları kapsar, okul içinde günlük akışta var olan en basit konuyu dahi ele alır. (Örneğin; taşıtlar, enstrümanlar, renkler). Çocukların dikkatini fazlasıyla çektiği için görsel, işitsel ve dokunsal bazda tatmin edici yapıdadır.

Bilişsel gelişimde; dikkat, tahmin yürütme, algıladıklarını hatırlama, sayma, gruplama, sıralama, parça- bütün, neden-sonuç ilişkisi gibi birçok kavramları öğrenir.
Dil gelişiminde; sesleri ayırt etme, uygun kelime  kullanma, sözcük dağarcığını geliştirme, görsel materyalleri okuma kavramlarını içerir.
Sosyal ve Duygusal gelişimde; kendine ait özellikleri tanıma, kendini yaratıcı yollarla ifade etme, bir işi başarmak için kendini güdüleme, sorumluluklarını yerine getirme, kendine güvenme gibi,
Psikomotor Gelişimde ise; kontrol gerektiren hareketleri yapma, küçük ve büyük kas gelişimi, müzik ve ritm aletlerini tanıma kazanımları kazandırmayı amaçlar.

Günümüz çocuklarının teknolojik aletlere olan ilgisini olumlu yönde kazanıma çevirmek çok önemli.

Önemli Noktalar:

 

  • Tek Ürün 1-6 Yaş Arası Tüm Çocuklara Uygundur.1 Kez Satın Aldığınızda Ekstra Ücret Bulunmaz 6 Yaş sonuna kadar çocuğunuz kullanabilir.
  • Özel ebeveyn panelinden çocuk gelişimi takip edilebilir. Çocuğunuzun ekran karşısında ne öğrendiğini takip etmenizi ve evde eğitim vermenize olanak sağlar. 
  • Her çocuğun üyelik sırasında girilen yaş bilgisine göre oyunlar açılır. Çocuklar büyüdükçe ve öğrendikçe Oyunlardaki Seviyeler değişir
  • Yeni dil öğrenmenin temellerini atar ayrıca, oyunları İngilizce olarak da açarak dil eğitimi sağlayabilirsiniz.
  • 20’den fazla alanda gelişim sağlar, örnek; Şekilleri, Renkleri, Harfleri, Sayıları, Hafızayı, Problem Çözmeyi Geliştirir.
  • Ürün satın almadan ve satın aldıktan sora müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • Beğenmezseniz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • 2 Çocuk için uygundur, 2 ayrı profil açılabilir.

Özel Ebeveyn Paneli

Anne Babaya özel tasarlanımış gösterge panelini ile;  Çocuğun 20 kadar yeteneğe olan yatkınlığı yada eksikliği tesbit edilebilir. Bu da anne babaya yönelim kararı kousunda erken bir uyarı oluşturur.

Güvenli bir Sanal Dünya

Webi sistemi, sadece Webi kullanıcılarına açık, güvenli bir internet ortamında çalışmaktadır. Her kullanıcının kendine ait bir oyun dünyası mevcuttur. Ayrıca ebeveynler için de kişisel ve dinamik birer ebeveyn platformu bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.